Plastový termohrnek Brite Americano Classic, 350 ml - gun metal
Decentní šedý termohrnek v odstínu gun metal působí profesionálně a hodí se pro každou příležitost. Pevná konstrukce z odolného plastu s dvojitou stěnou udrží kávu v té správné teplotě i dlouho po jejím uvaření.
Splňuje normu EN12875-1 a bez potíží zvládá cykly v myčce na nádobí i krátký ohřev v mikrovlnce. Využití recyklovaného materiálu snižuje ekologickou stopu bez kompromisů v celkové odolnosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Decentní šedý termohrnek v odstínu gun metal působí profesionálně a hodí se pro každou příležitost. Pevná konstrukce z odolného plastu s dvojitou stěnou udrží kávu v té správné teplotě i dlouho po jejím uvaření.
Splňuje normu EN12875-1 a bez potíží zvládá cykly v myčce na nádobí i krátký ohřev v mikrovlnce. Využití recyklovaného materiálu snižuje ekologickou stopu bez kompromisů v celkové odolnosti.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro muže |
|---|---|
| Hlavní barva | Grey |
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Materiál | plast |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 50 |
| Objem termohrnku | 350ml |
| Použití | Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 60 |
| Provedení | Eko, Střední, S víčkem, Do myčky, Do mikrovlnky, Bez BPA |
| Rozměry produktu | 15,4 x Ø 9,45 cm |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 115 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | UNITED KINGDOM |
| Značky | Americano |
| Kód produktu | 1.37900.3212.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.